Tv Ünitesi

Crop mobilya sizler için üretmiş olduğu kaliteli mobilyalara bir yeni hizmeti ile daha devam etmektedir. Crop mobilya bundan önceki sezonlarda butik üretimle devam etmektedir ve sizler için özel mobilya üretimleri yapmaktadır.

Crop mobilya yeni hizmetleri arasında tv ünitesi içinde yer açmıştır ve 2012 yılına ait tüm trend tv ünitesi modelleri olmak üzere Avrupa da üretimleri yapılan ve ülkemizde görülmemiş tüm tv ünitelerinin üretimini yapmaktadır. Son yıllarda teknolojinin de ilerlemesi ile tüplü televizyonlar artık rafa kalkmış oldu. Bu sayede evlerimizdeki o geniş mi geniş vitrinlerden de kurtarmış olduk. Artık teknolojinin gelişmesi ile LCD ve Plazma Tv ler çıktı.

Bu bahsi geçen tvlerin ürün genişliği çok ince olduğu için tv üniteleri de çeşitli modeller haline gelmiştir. Ev dekorasyonunuza uygun Lcd tv ünitesi üretmekteyiz. Bunların yanına daha ileri teknoloji olan Plazma Tv ünitesi de üretmekteyiz. Bu üretimlerde ölçü sabit değildir. Sadece sizler için üretmiş olduğumuz bu üniteler sadece sizlerin evine özel alınan ölçülere dayanarak üretilmektedirler.

Sizler Crop mobilyanın 2012 tv ünitesi modellerini görmek istiyorsanız hemen bağlantımıza tıklayarak hem modellerimize göz gezdirebilirsiniz.

Hem de seçmiş olduğunuz herhangi bir modelin siparişini verebilirsiniz. Crop mobilya olarak her zaman söylediğimiz söz ” Hayallerinizi Tasarlıyoruz” sizlerde herhangi bir tv ünitesi beğendiyseniz hemen siparişini verebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: